Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwna uroda i potrzeba zmian
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-16, 15:06   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Nie widzę "dziwnej urody", widzę lekki nadmiar kilogramów. Zamiast inwestować w drogą i długotrwałą terapię zainwestowałabym w karnet na siłownię. Wystarczy schudnąć około 4-5 kilo i nawet twarz się wyszczupli.
Po ramionach widać, że trochę ruchu by Ci się przydało.
Włosy można podciąć i zmienić kolor na jaśniejszy bo odmładza i ożywia twarz, a masz bardzo delikatną urodę, więc jakiś ciemny, ciepły blond jak najbardziej.
No i zadbać o brwi bo są jaśniutkie.
Ale jak dla mnie trzeba po prostu zadbać o sylwetkę, zgubić troszkę nadbagażu, wymodelować ciało, nabrać mięśni. Czyli dieta i ruch.
Ja w 3 miesiące ćwicząc 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny z obciążeniem (maszyny oporowe, ćwiczenia obwodowe) zgubiłam 8 kilo, więc Ty po roku regularnych ćwiczeń byłabyś zapewne nie do poznania. Ba, są kobiety miss kulturystyki po roku-dwóch latach ćwiczeń, więc serio zamiast terapii siłownia. Tym bardziej, że ruch poprawia humor a odchudzanie się odzie szybciej zimą, więc bardzo polecam.
I nie, nie mówię tego złośliwie, ale szczerze. Tak bym poradziła sama sobie albo najlepszej przyjaciółce z Twoim wyglądem.
Masz świetny biust i warto go podkreślać strojem, ale o ramiona już wypadałoby zadbać, a twarz można wyszczuplić gubiąc nieco kilogramów i odpowiednio dobierając fryzurę i makijaż (konturowanie).
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując