Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-19, 22:07   #4977
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to ten piling jest bardzo wydajny wysypuje się odrobinę proszku i miesza z wodą, tak kojarzę że oglądałam filmik o nim - no ale potwierdzić muszą te osoby które go dostały

Wklejam zdjęcie mojej bransoletki może się komuś przyda.

I jeszcze pytanie do posiadaczek bazy guerlain-czy wasza też jest taka twarda? Moją strasznie trudno się nakłada, jest taka sucha jak kamień i tym pędzelkiem trudno ją nałożyć, dopiero palcem gdy się ją troszkę rozgrzeje da się nałożyć - też tak macie, czy tylko moja taka wyschnięta???
Mam to samo Ona taka jest

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a pędzle sephorowe są w przecenie??
W grudniu wybrałam się do Sephory jak było -30% i kupiłam ten biały pedzel do pudru przeceniony ze 119 zł, a dzisiaj taniej mogłam kupić ten największy biały Byłam wściekła Na dodatek nie jestem z niego zadowolona Według mnie jest szorstki, a nie miękki Będę ryczeć

Na dodatek tyle się nagapiłąm, na testowałam, że już nie wiem czy coś z tego wiem Nie wiem jakim cudem dałam się naciągnąć na kilka produktów i znów kilka stówek poszło :0 Mam nadzieję, że nie na darmo.
dałam się namówić na podobno najnowszy błyszczyk Lancome L'Absolu8 Creme d'Brillance. Podobno też ma kwas hialuronowy, coś ala pomadki Diora Serum. No więc dałam 100 zł za błyszczyk Chyba upadłam na głowę. Jak jest on na truskawie to sobie strzelę w łeb
Poza tym z koloróki nic więcej nie kupiłam , ale za to wydałam na włosy, tzn. chciałam coś z Rene Furterer, a przyszłam do domu z pianka i maską John Frieda oraz kremem i sprayem Fekkai
Jak moje włosy nie będę po ty piękne to im to zwrócę

Poza tym przekonałąm się, że błyszczyk Dior Rouge (limitowanka) 485, któy jest tak reklamowany w Urodzie jako śliczna malina to w rzeczywistości róż dla Dody W opakowaniu cudo , na ustach Doda
Za to pomadka Diora Serum nr 640 jest sliczna i muszę ją chyba zakupić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora