Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-29, 11:48   #7
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Wyzwanie dla wizażyzystek i makijażystek-czyli jak skorygować taka twarz?!

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Chodzi dokładnie o pania ..No bo własnie-od czasu tej reklamy patrze na ta dziewczyne...i nie wiem jaki ma własciwie kształt TwarzyWiem jak wymodelowac bronzerem i rózem każda buzie ale..no własnie...te policzki-macie jakis pomysł jak je skorygować???czy róz naniesć pod koscmi policzkowymi czy na nie??I jaki to własciwie owal twarzy??Czekam na Wasze wypowiedzi,bo dla mnie makijaż modelujacy dla tejdziewczyny...to nie lada wyzwanie
od razu piszę że jestem raczej laikiem - tylko interesuję się wizażem i to od niedawna
twarz moim zdaniem jest okrągłą (mam koleżankę która jak się uśmiecha wygląda bardzo podobnie a ma twarz okrągłą) nie mniej jednak skorygowałabym nos (przyciemniłabym końcówkę bo sprawia wrażenie strasznie długiego) brodę (wydaje się być wystająca jak u wiedźmy) też bym przyciemniła, policzki - róż bym położyła raczje na kości - ale na ich dolną część bo pod to by było strasznie nisko . no i poprawiłabym owal twarzy przyciemniając kości rzuchwy i szyję.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując