Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 10:02   #3474
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Macham znad herbaty pokrzywowej i pracy licencjackiej


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale miałam dziś niespokojną noc, przebudzałam się i zasypiałam i jakieś dziwne sny mnie męczyły

a pogoda za oknem .... kiedy wreszcie przyjdzie na dobre ciepło, mam dosyć tej wilgoci i mgieł
Ja też obudziłam sie o 7 zmęczona (na szczęście później dospałam do 9 bez atrakcji), śnił mi się przemyski WisashSquad poważnie! Śniło mi się, że ta czarna pasta której próbkę dała mi Kamila (jakiś peeling) to pasta do zębów i że umyłam tym zęby, a później plułam i klęłam na czym świat stoi... i w ogóle

a co do pogody, też już marzę o takich suchych, słonecznych dniach kilka już takich było w marcu... Ale to w sumie dobrze, że teraz jest mgliście i chłodno, bo nie ciągnie mnie na zewnątrz = siedzę nad pracą chociaż... pisanie na tarasie też było fajne i chętnie do tego wrócę


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Violl dziękować, kciuki się przydały Jak dzisiaj dzieciak nie mógł znaleźć swoich rzeczy, to stwierdził, że po pracy zabieramy się na serio za porządki



Edit: Obejrzałam zdjęcia, jak ja wam zazdroszczę spotkania Ślicznie wyglądałyście wszystkie, ale i tak nic nie przebije Kamilkowych bułeczek z gumijagodami Violl, uwielbiam twoje podpisy
Hura

a co do podpisów - senk ju



Fanka bardzo Ci do twarzy w tym fryzie! ciekawe jak będziesz wyglądała w blondzie...
A czy Ty przypadkiem nie masz deko za ciemnego podkładu? może to kwestia światła tylko...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-04-14 o 10:03
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora