Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-20, 08:19   #3795
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehe ja lubię czarne, więc tego sie trzymam. A kolorowe to tylko dodatki Ale TZ wiecznie jęczy, że tylko na czarni i na czarno.. to mu czasem udowadniam że nie zawsze
Ludzie czasami myślą stereotypowo- ktoś ma czarne ubrania to pije krew, jest emo, tnie sie itd itd a czarny kolor jest bardzo elegancki, wszystkie marynarki i koszule takie wyjściowe mam czarne [no tam kilka białych jest ]. Tak samo też było w 6 klasie u mnie w szkole, jak miałam rozpuszczone włosy i mi tak spadały troche na twarz, to już chłopaki "Anka emo" itd. Za bardzo sie tym nie przejełam, w końcu sama robie koloru włosów nie wybierałam A bardzo go lubie
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Musiałam upstrzyć jeszcze bardziej

Dodałam China Glaze - Crushed Candy.
Fajnee Mi to przypomina taką oblodzoną szybe samochodową
Deja Vu?

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Witam się z rana


dziękuję, na łąkę szkoda autka , ale po bocznych drogach jeździłam

chyba zbyt prosty ten french i zbyt duża biała końcówka tak mi się wydaje.
i jak tam? nie było wypadku? [odpukać w niemalowane]
No właśnie, przydałyby się krótsze pomalowane koncówki i baza frenchowa
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na badaniach, pobrali mi krew i wyniki będę miała w piątek. Tyle, że nie mogłam zrobić części badań na konkretne bakterie, bo nie są refundowane, a nie mam teraz kasy :< Może uda się je dorobić w najbliższym czasie. Trzymajcie kciuki, żeby się nie okazało, że mam jakiegoś tasiemca albo inne zapalenie żołądka

A żeby nie było off-topa, to coś Wam dorzucę. Wczoraj musiałam wylać resztkę lakieru z buteleczki, wlałam ją do plastikowego, wysokiego i wąskiego pojemnika (akurat miałam pod ręką) i wyszło takie śliczne coś
Ojej, bidulko będzie dobrze, nie martw się
Sprytne rozwiązanie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora