Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-09, 13:29   #2762
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kathy ja wiem ze ten kolor 8/45 ma w nazwie czerwień ale 8/44 na palecie kolorów wydaje sie mało intensywny.
A teraz już wiem o czym mówiłaś że czerwienie sie ładnie wypłukują

Ech czy chociaż raz uda mi się zrobić marchewę??? hi,hi

Poszukałam w tych kolorach artego. Na allegro można dostac za 27 zł

Julianno na palecie kolorów artego znalazłam takie oznaczenie : 7,40 >7Ko - pisze miedziano pomarańczowy blond - brzmi cudni Ale co to jest ten drugi symbol 7Ko ? to jedna farba czy dwie?
powiedz jaki jestaw da mi pomarańczkę? Bo ty podobno taki uzyskałas. Mój bazowy ciemny (mysi) blond.
Wróciłam bo znowu doczytałam. Ty chyba Julianno piszesz o tych bez amoniaku "one60nine"? tam jest ten sam symbol. Koszt na allegro 40zł
Artego za 27 to koszmar wypłukujący się na żółtko, może wypróbuj ten bez amoniaku, one60nine?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
nie wiem czy podzielacie takie samo zdanie , odnośnie używania kosmetyków do stylizacji, mianowice u mnie po nałożeniu mleczka utrwalającego włosy robią się bardziej matowe? takie bez połysku, a po żelu nie widać takiego efektu . Czy to tylko moje włosy tak reagują !!!


znalazłam fajna stronkę!
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/porady_cat,wlosy_rude,0.h tml
---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------
u mnie natomiast tylko kremy a najgorzej tolerują pianki.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam w domciu jeszcze CE CE 8,44 i 7,44 i już od dłuższego czasu zastanawiałam się czy nie zrobić tej mieszanki + orange i po tym co Aga 73 napisała kusi mnie !! ale oczywiście również sugeruje się zaleceniami Kathy i jestem w rozterce gdyby można było -jak się efekt nie podoba kłaść od razu następny kolor

Tak myślę skoro zrobiłabym na 3% to może walnąć ce ce( nie mogę się doczekać , w gorącej wodzie jestem kąpana- zawsze tak miałam jesli chodzi o farby eh) , to za 2 tyg alfaparf??? chyba przesadzam?

Zastanawia mnie jeszcze jedno , od zeszłego lata zapuszczam włosy z bardzo krótkich - ponieważ moje włosy do fryzurek które mi się podobały nie nadawały się bo są falowane, a akurat w oko wpadały mi proste fryzurki, więc po fryzurce asymetrycznej z długą grzywką kręconą i i krótkim tyle zrezygnowałam i zaczęłam zapuszczać . Męczę się do tej pory, ale jakoś idzie, ale do czego zmierzałam. Mianowicie od niedawna zaczęłam farbować, ale najpierw rozjaśniłam. Czego wcześniej nie robiłam tylko mozna powiedzieć ze farbowałam ton w ton - ostatnio. I o dziwo zauważyłam , że po rozjaśnieniu i farbowaniu przestały mi się kręcić włosy tak jak wcześniej , i zastanawia mnie czy tu wpływu nie mają farby.

A nad CE CE dzisiaj się poważnie zastanowię z 3% a alfa za 2 tyg ? och kusi!!!!

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

moze z ce ce wyjdzie avatarek!!!

a mieszanki 8,4 + 7,4 alfa nie opuszczę , to priorytet , a że za 2 tyg wyjazd na impreze to akurat świeżynka by była
jeśli chcesz tak jak na avatarku to może użyj RB 7.3RP moim zdaniem niesamowicie trwała, ale do pierwszych 3 myc kolor dosyć ciemny.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy co do podrefleksow sie zgodze, bo na moich (jasniejszych jednak od Twoich wlosow) z czasem tez RB sciemniala. moj TZ okreslil to kolorem papryki i mial racje. dlatego gdybym wracala wybralabym mieszanie rudego z blondem. moze jesli farba Cie zadowala sprobuj takiej opcji
co do vitalitys zazdroszcze, ze sie u Ciebie sprawdza bo ekonomiczna i kolory piekne ; niestety u mnie nierowno schodzi ( a poniewaz probowalam kilka razy wiem, ze tak reaguja moje wlosy)
Julianna,
nie uwierzysz, ale dałam jeszcze jedną szanse RB 7.3RPm kupiłam 2 oryginalne wody 9 i 6%, i się zastanawiam czy właśnie nie użyć 9% przy odroście, następnie resztę zmieszam z wodą i przejade po długości na jakieś 10 min po to żeby farba nie wyszła za ciemno. Udało mi się kupić oryginalną wodę w pojemności 100 ml do tego fajny ma skład min. olej kokosowy . Zamierzam umyć włosy szamponem oczyszczającym Barwy
(dzisiejszy zakup aż 4.30 zł) lekko podsuszyć włoski naolejowac olejem migdałowym a konkretnie oliwką Babydream i potem na 2 dzień farbowanie, zobaczymy co wyjdzie. Powiem szczerze że farba jest rewelayjna jeśli chodzi o trwałość, wymywa się na ładny rudy kolor w żadnym wypadku nie spłowiały. Włosy nie wysusza, końce zdrowe i całe
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora