Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-11, 19:59   #383
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Tu masz np sklep stacjonarny w wawie, ja tam kupowalam swoj pierwszy dobrze dobrany biustonosz http://www.peachfield.pl/
W swoim miescie na pewno tez masz tego typu sklep. Nawet ja w lbn mam

Trzeba poszukac na forum gazety.pl lobby biusciastych i tam powinny byc wszelakie adresy i spotkania z brafitterkami
Dziękuję Eli
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
kiedyś w trójmieście był Bellisima,stacjonarny,ale był też online,ale ten online zlikwidowali i nie wiem czy mozna gdzieś stacjonarniekupić.ja zmierzyłam sama najlepiej lekko nachylić się podczas mierzenia i jeśli np.masz pod biustem 64 to należy wziąć 60.
Ddiano, bardzo dziękuję za dobre rady Będę pamiętała o obwodzie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kochana, ja tak jak Elizka kupowałam za granicą; jak czasem wchodzę do warszawskiego M&S to niezabajdzo mi to wygląda nie wiem, uprzedzona jestem czy co
Gdzies kiedyś pisało, ze niby te same sieciówki, ale w pl mogą mieć mneijszy wybór.
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jak zapytalam w warszawskim M&S o limitki w rozmiarze 70FF to baba takie oczy na mnie wywalila, ze myslalam ze jej z orbit wyjdą. Po czym zadała mi pytanie, dla kogo ten biustonosz ma byc? Ja jej ze dla mnie, a ona mi na to, ze myslala ze dla mojej córki w podstawówce (ktorej zreszta nie mam), bo obwod 70 nie nadaje sie na osobe dorosłą. Myslalam ze padne I takie mamuty z PRL jeszcze pracuja w sklepach. Az strach sie bac
O boshe na jakim świecie my zyjemy, a raczej ona?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W centrum Katowic (bo chyba tam będziesz miała najbliżej) jest kilka dobrych sklepów ze stanikami
Freya przy ul. Teatralnej w Mallou. Panache, Cleo na 3-go maja w MiG, a Effuniaki, Curvy Kate na Plebiscytowej w LadyBra.
W scc też jest parę sklepów, ale jakoś mnie one nie przekonują. Poza tym, wydaje mi się, że jest tam spora przebitka cenowa
Ooo, serdecznie dzięki !
Nooo, w scc to lipa z takimi sklepami, dość ze winduja ceny, to jeszcze w tym koło gofrów niby małe mają w obwodzie, ale od dwóch lat jakoś nie moge trafić na ciekawy w swoim rozmiarze Jeden mi się udało tam upolowac - z 3 lata temu
Aaaa własnie! Efffuniaki, już mi jedna Wizazanka polecała, a ciągle mi jakoś nie po drodze, bo to nieco poza ścisłym centrum. A Ty tam byłas, miałaś coś z tej firmy, bo ciekawam innych opinii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora