Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-19, 20:56   #2983
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeśli ma odcień różu bądź neutralny to niestety nie bardzo
Chciałabym by miał taki odcień http://4.bp.blogspot.com/-wg0-XTLmQZ...vA/s1600/3.jpg
czyli prawie biały z odcieniem żółci.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Moze warto dodac, ze Naked Skin jest wazny TYLKO 6M od otwarcia. Przyjamniej tak wynika z recenzji dziewczyn z amerykanskirgo yt. Ja sie tych terminow nie specjalnie trzymam, ale moze dla Ciebie ma znaczenie
Hmm, będę musiała sprawdzić, bo podobno w sephorze można je kupić.
Jest wiele kosmetyków co to na nich pisze 12m, albo 9m, ale ja nawet nie pamiętam kiedy je kupiłam. Mam dużo alergii skórnych, więc jeśli takie rzeczy nie podrażniają mi skóry, to uważam je za dobre. Oczywiście jeśli nie pamiętam daty zakupu. Ale wolę się trzymać zapisków na opakowaniach.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Za trwałość kanebo ręczę o ile nie masz tłustej cery.
Lubie lekkie podkłady ale zawsze mam na stanie butelkę lub dwie DW. Fajny jest tylko trzeba się nauczyć go obsługiwać trzeba kłaść go też na w miarę treściwy krem. Zwłaszcza zimą
Pomyślałam o Guerlainie( najlepszej podkładowej firmie w mojej skromnej opinii) ale chyba pisałaś że masz jasną cerę? Oni mają kolorystyczną posuchę
Mam mieszaną i to bardzo, bo tłusta na czole, na nosie i brodzie sucha, na nosie i policzkach płytkie naczynka, więc zaczerwieniona i ogólnie wrażliwa, bo alergiczką jestem skórną.
Niestety bardzo jasną mam cerę, w dodatku w tonach żółtych, czyli zazwyczaj "porcelana" odpada.

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:57
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora