Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-07, 07:51   #2260
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W Organique co miesiąc mają zniżkę na inny produkt, w tym są -20% na 4 płyny do kąpieli, w SCC dodatkowo za zakup powyżej 80zl jest pachnący upominek do 09.08 Czasem są też zniżki w gazetach przy akcjach rabatowych Warto dołączyć do Klubu Organique i zbierać punkty

Mam pytanie co do podkładu/balsamu Givenchy który polecalyście czy nadaje się dla cer mieszanych, nie świeci się i nie podkreśla porów?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Ja mam cerę przetłuszczającą się, na wysokim filtrze nie upudrowany trzymał mi się bardzo ładnie, nie spłynął, nie zrobiły się placki itd. Oczywiście się świeciłam, no ale nie był to mega smalec i podkład matujący nie jest więc bez wspomagaczy typu puder matujący to niczego innego nie oczekiwałam mi porów nie podkreślił. Zauważyłam że trochę ściemniał po czasie, ale ja jestem bardzo blada więc i ciut ciemniejszych cer nie powinno być to zauważalne (btw pisząc bardzo blada mam na myśli góra nc10 z mac). Ja na penwo kupię pełne opakowanie, czekam na vipy
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora