Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 21:44   #148
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Bardzo suche i zniszczone ręce

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Witam,mam ogromną prośbę o pomoc.Chodzi o moje ręce,które są masakrycznie suche i zniszczone,w sumie one zawsze takie były,ale ostatnio lekarka zwróciła mi uwagę czy ja ich aby nie odmroziłam kiedyś..tylko ja nic sobie takiego nie przypominam natomiast od tego czasu bardzo zaczęłam na to zwracac uwagę i z tym walczyc.I tu pojawia sie problem,"od zawsze" na noc smaruje grubo ręce kremem,a od pewnego czasu dodatkowo stosuję maseczki i maśc z witamina A,ponadto staram sie jak najczęściej smarowac ręce za dnia,ale poprawa jest minimalna, wypróbowałam już mnóstwo kremów Co ja jeszcze mogę zrobic??
Zakładam, że masz dobry krem do rąk (ja bym poleciła Emolienta, ale obawiam się, że go nie dostaniesz, a jest rewelacyjny).

W aptekach są do nabycia specjalne żele do mycia rąk, które nie zawierają mydła, nie wysuszają skóry i nawilżają ją lekko -zapytaj w aptece, niech Ci coś dobrego polecą (polecam Oleogel marki Eucerin, ale nie wiem, czy dostaniesz).

Wszystkie prace domowe wykonuj w rękawiczkach gumowych, pod które należy założyć bawełniane, dobrze jest nałożyć wcześniej krem na ręce.

Na noc zakładaj rękawiczki plastikowe (to te, które są na stacjach benzynowych, lub w supermarketach do wybierania owoców i warzyw), uprzednio nakremowawszy ręce, oczywiście.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując