Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 01:01   #3078
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Starczy sam węgielek Aktualnie używam sitka ( okrągłe, na nózkach) do fajki wodnej - arabskiej, nie bonga Węgielek łamie na 4 częsci, kłade na niego( jeden z tych 4 kawałków, poniewaz cały węgielek jest za duzy) 3-4 grudki kadzidła... najbardziej dymi copal, inne umiarkowanie.
Koniecznie sprobuj frankonskie
Pod węgielek warto polzyc jakas kamienna deske, czy cos w tym stylu. Mozna tez uzyc miseczki, wypełnic pisakiem i na piasek polozyc wegielek.

Przy zakupie węgielków warto zwrocic uwage na producenta... three kings najlepsze - 3 cm

Mi sie marzy kadzielnica, tak do ogrodka by postawic ...
Dzięki za rady, na pewno wkrótce się zaopatrzę. Fraida ma zdaje się stacjonarny sklep gdzieś w W-wie, może da się tam kadzidła powąchać.
Jeszcze się upewnię - w mieszkaniu da się to stosować? Czy będę je potem wietrzyć dwa tygodnie?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Adore, dobre z tymi bloterkami... Naprawdę próbowałaś/będziesz próbowała wszystkich produktów ?
Przeszłam na samoróbki ponad dwa lata temu (a może trzy? wkrótce po starcie mazideł), więc się tego nazbierało. W zasadzie nie znam tylko kilku półproduktów, resztę albo kiedyś kupiłam (bądź kupuję maniakalnie, jak tylko pojemnik robi się zbyt lekki) albo miałam jako próbkę (i czasem potem zaczęłam kupować). Sporo czeka w lodówce, bo na gwałtowne zmiany pielęgnacji moja skóra źle reaguje. Wiele rzeczy znam przy okazji zakupów przeznaczonych na mazidła dla mojej rodziny, mającej zupełnie inne potrzeby pielęgnacyjne.
Nie mogę się też często oprzeć półproduktom ecospa, thanatosa czy ostatnio ZSK, których nie ma w mazidłach.
Curiosity killed the cat, jak mawiają Anglosasi Ale może kiedyś uda mi się osiągnąć szczytny cel: minimalizm
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora