Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Bell - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 13:16   #556
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Kupiłam własnie te dwa nowe lakiery z tej diamentowej kolekcji... Zdjęcia na stronie moim zdaniem raczej nie oddają koloru Ale są śliczne, postaram się jutro wrzucić zdjęcie
Aha i w ogóle pojawiły się nowe odcienie z Tych Glam Wear? Znaczy dla mnie nowe bo ich nie widziałam, ale nic mnie nie zachwyciło

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
piękna kolekcja!! mozesz napisac, jak wyglad
a ten ciemnoczerwony (bordo) - wpada w czerwień, czy w brąz? one mają jakieś drobinki, czy są kremowe?
a czwarty od lewej jak wychodzi na paznokciach? wygląda jak brudny róż, mam rację? wychodzi raczej ciemny, czy jasny?

bardzo lubię Wasz klub lakierowy, często zaglądam. ubolewam tylko, że wklejacie tak mało zdjęć z polskimi lakierami - chętnie pooglądałabym sobie więcej lakierów Bell na paznokciach-taka nieśmiała prośba
Ja próbowałam kiedys robić zdjęcia na paznokciach i kompletnie mi nie wychodzą więc odpuściłam Ten ciemno bordowy właśnie wychodzi bardziej brązowo... Mimo że pierwsza warstwa jest bardziej "purpurowa" to potem jest bardziej brąz niż bordo, dlatego ja daja na niego jedną warstwę tego czerwonego i wtedy mam wiśnie Ten akurat jest kremowy. A ten czwarty to właśnier taki średni, brudny róż. Dla mnie na teraz zbyt letni więc jest intensywny, ten jest prawie kremowy, w niektórym świetle ma taką srebrna perłę? Ale mało widoczną
Jeśli chodzi o jakość jak dla mnie za tą cenę to jest bardzo dobra A wykończenie różni się w zaleźności od koloru, są kremowe, perłowe i z drobinakmi.
__________________
insta: agatalac

Edytowane przez agatala
Czas edycji: 2010-02-01 o 13:19
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując