Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-04, 14:40   #445
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
nie wiem własnie jaki mam poziom mam bardzo jasna cerę, odrost mam ciemny mysi,ale nie taki czarny. wiem, ze rozjaśniaczem na słabszej wodzie szybko mi się robią, tak mi mówiła fryzjerka. za pierwszym razem jak robiłam Alfe ta mieszanka, to miałam piękny, jasny odrost,a potem już nie wychodziły takie. dlatego mysle o samym 11.11 i 9%woda, jak nie wyjdzie to nie wiem boje sie robic 12% ze spale wlosy...

chciałabym osiągnąć efekt jasnych włosów, takich jak po rozjaśniaczu z lekka nuta beżu, złota ,ale w chłodnej tonacji. czyli nie białe, nie żółte ,tylko takie pośrodku nie wiem czy się wysławiam fachowo, czy nie zamieszałam.
Przyjrzyj sie dokladnie odrostowi i dodaj jeden ton, bo naturalne wlosy na dlugosci sa jasniejsze od odrostu. To bardzo wazne, bo jesli masz wlosy na poziomie 6, jak moj, obedzie sie bez rozjasniacza i nie bedziesz meczyc wlosow, jesli mozna osiagnac blond inaczej.

Kolor 6 to ciemny blond profesjonalnie patrzac, ale moze to byc tez bardzo jasny braz. Takie wlosy mozesz potraktowac farba 10 - najjasniejsza z regularnych, z fioletowym czy perlowym pigmentem po kropce i na wodzie 9 proc. Bedzie ladny jasny bezowy blond. nawet jesli za pierwszym razem wyjda lekkie rudawe przeswity, przy kolejnym farbowaniu zmyja sie i wyrownaja.

Osobiscie uwazam, ze uzywanie rozjasniacza lub wody 12 proc to wielkie ryzyko i pozostawilabym to fryzjerowi.

Jesli jestes cierpliwa, mozesz sama osiagnac wymarzony kolor. Mi zajelo to prawie rok, bo na poczatku meczylam wlosy naturalnym jasnym blondem na wodzie 6, innym razem farba drogeryjna, potem jakas jasniutka farbe z lekkim zlotem...az w kocu znalazlam kolor jasniutki blond popielato-fioletowy i wode 9. Teraz nieco zmodyfikowalam mieszanke o perle i jestem jeszcze bardziej zadowolona. Wlosy jasniutkie, ale nie biale

Lepiej stopniowo osiagac blondzik farba, niz narazac sie w domu na rozjasniacz. Rozjasniacz i 12 proc moga dac Ci efekt gumy i siana na glowie. Nawet fryzjerki rzadko ryzykuja takie polaczenie i albo daja silna wode i farbe, albo rozjasniacz i srednia wode.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując