Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 13:23   #25
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez sabinka29 Pokaż wiadomość
Wiem że mu się podobam bo jestem atrakcyjniejsza niż jego obecna dziewczyna. I nie jest to moje zdanie a zdanie innych. Wiem że on uważa mnie za dziecko i dlatego nie zwraca na mnie uwagi. Do tego jestem zajęta bo też mam chłopaka i stąd jego stosunek do mnie.


Czy mam złożyć wypowiedzenie z pracy i napisać że powodem jest to że zakochałam się w nim???
A słyszałaś powiedzenie: "De gustibus non est disputandum"? To, że inni tak uważają (pewnie się zdziwisz, ale istnieją ludzie pochlebcy, którzy powiedzą Ci to,co chcesz usłyszeć a gdyby tamta ich pytała, to by jej też kadzili, że piękniejsza od Ciebie), to nie znaczy, że ON też tak uważa. Raczej nie zrobiłaś na nim piorunującego wrażenia, sądząc po Twoim przedstawieniu sytuacji. Właściwie to mu się nie dziwię, że uważa Cię za dziecko i nie zwraca na Ciebie uwagi.

Nie musisz się zwalniać z pracy, wystarczy, że otrząśniesz się z mrzonek, zaczniesz MYŚLEĆ i skupisz się na obowiązkach zawodowych. Sądzę, że Twoja fascynacja szefem bierze się z braku zajęć i znudzenia bezsensownie przeciąganym związkiem z czasów licealnych, którego termin ważności dawno minął. Zrób sobie i obecnemu chlopakowi przysługę i daj Wam obojgu wolność, umawiaj się z innymi (mieszczącymi się w odsetku uważających Cię za atrakcyjną), ale niezainteresowanego szefa sobie odpuść z pożytkiem dla własnej kariery zawodowej i życia osobistego.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-01-11 o 13:25
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując