Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-19, 13:21   #203
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja tak juz podczytuje i podczytuje i zamowilam probki 9 marca...dostalam potwierdzenie...no i czekam...nie wiecie ile bede jeszcze czekacczy jest jakas srednie jak 2 tyg...bo skonczyl mi sie podklad innej firmy i nie chce go ponawiac zanim nie sprobuje egm....pozdrawiam
Dotychczas w miarę sprawnie to szło...ok 10 dni od zamówienia ,przesyłka dochodziła...ale zrobili mega promocję i moje zamówienie z 10 marca (!) dalej jest tylko Confirmed zamiast Shipped !!! za karę zamówię permufy i kolejne cienie albo i róże

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Przyszlo moje zamówienie - widziałam je tylko chwilę wczoraj wieczorem w sztucznym świetle i wstepnie kolory wygladaja ok., no chyba że będą jaśnieć wtedy są za jasne. Wyjątkiem są 2 odcienie które zamówiłam w formule Light and Natural (tej najlżejszej, ryzowej) i niestety przynajmniej w woreczkach wygladają na duuuuzo za ciemne - brałam 2 w kolejności spośród żółtych i beżowych nazwy uzupełnię jak wróce do domu
Testy w weekend
kobietko ja zamówiłam juz krzemionkę z coastal scents (wspólne zamówienie mnie zmobilizowało), ponieważ sobie brałam duże opakowanie i dodatkowo cały zestaw próbek różnych rzeczy, który także zawiera próbke krzemionki, spokojnie moge Ci ją całą przesłać - piszą że to łyżeczka prochu

U mnie bardzo długo trwłao zanim wysłali - 8 czy 9 dni chyba(pisali, że mają urwanie glowy i dużo zamówień), za to szybko bardzo doszło 5/6 dni - szło zwykłym listem więc nie było cyrków z awizami etc, leżał grzecznie w skrzynce (co mnie zdziwiło jak mi mama zadzwoniła że jest sądziłam, że dopiero jest na poczcie a on już w domu)
Będę bardzo wdzięczna za łyżyczkę prochu
Jak stosujecie krzemionkę, żeby nie przesuszała ? z czym ją mieszać ?
Jak już gdzieś wspominałam sama skrobia dry-fly mnie wysusza
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując