Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 22:31   #3548
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
cóż to za fajna seria Schwarzkopf? Wypróbowałaś już?
To profesjonalna seria do włosów farbowanych. Dziś użyłam po raz pierwszy szamponów z tej serii. Chciałam koniecznie wypróbować silvera, a jako że nigdy jeszcze nie używałam tego typu produktu, trochę przestraszyłam się ciemnofioletowego koloru i bałam się tak normalnie umyć nim włosy. Dlatego wcześniej użyłam szamponu do włosów farbowanych z tej serii a następnie na chwileczkę nałożyłam silver. Prawdopodobnie był to błąd, bo jakoś nie zauważyłam różnicy w odcieniu włosów (następnym razem normalnie umyje nim włosy, lub potrzymam trochę na włosach i wtedy wypowiem się co do jego właściwości).
Natomiast, jeśli chodzi o ten tradycyjny szampon do włosów farbowanych to mi od razu przypadł do gustu . Ładnie się pieni, nie plącze włosów, wręcz ładnie odżywia (są mięciutkie już podczas mycia), do tego ma obłędny zapach .
Nie wypowiem się na razie co do maski, ponieważ mycie zakończyłam nałożeniem odżywki Alfaparf, ale jak użyję serii razem z maską to dam znać jak się sprawuje .
A oto opis tej serii jaki znalazłam na internecie:
"NOWA linia BC OCHRONA KOLORU to dogłębnie pielęgnujące kosmetyki do włosów wykorzystujące innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie. Siarczan, tradycyjny
składnik większości szamponów, został zastąpiony przez Anionową Substancję Spieniającą. Zapewnia ona dokładne oczyszczenie bez ingerencji w powłokę koloru włosów farbowanych. Dzięki jej zastosowaniu kolor pozostaje intensywny nawet 30 myć później.

Wszystkie nowe produkty BC OCHRONA KOLORU zawierają wyciąg z Moringa Oleifera,
który wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów, zwiększając ich elastyczność i wytrzymałość, a jednocześnie chroni przez negatywnym wpływem środowiska i promieniowaniem UV.

Stosowana w kosmetykach BC Bonacure Hairtherapy technologia aktywnego aminokwasu glicyny głęboko wnika we włosy i odnawia je od wewnątrz.

Technologia aphinity - składniki pielęgnacyjne produktów do ochrony i pielęgnacji włosów farbowanych zostały naładowane ładunkiem dodatnim. Sprawia on, że ubytki w strukturze włosa przyciągają je jak magnez (posiadają ładunek ujemny). Dzięki jej zastosowaniu włos jest uzupełniony dokładnie tam, gdzie trzeba.
"

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale kolorystycznie wszystko dobrane fajny jest ten żel YR?
Mi bardzo odpowiada . Jest delikatny, nie uczula, nie wysusza (wręcz nawilża), ładnie się pieni, a zapach to kwestia gustu mi w każdym bądź razie bardzo odpowiada. Pachnie tak świeżo (kojarzy mi się z zapachem drzew i liści w parku ). Używam go razem z TŻ i jemu również bardzo się podoba.

Edytowane przez ungia
Czas edycji: 2009-04-06 o 14:10 Powód: błąd w nazwie odżywki
ungia jest offline Zgłoś do moderatora