Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 12:46   #4053
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

hmmm... ja tu sie na ryzia zapatruje, ze bede go dozgonnie stosowac a oni go wycofuja ale coz, najwyzej zapas sie zrobi...
ale konkretnie chyba nie wiadomo kiedy maja nastapic te wszystkie zmiany, prawda? bo stwierdzenie, ze kiedy bedzie nowa strona to nic konkretnego..

a ja juz daje sobie spokoj z szukaniem w EDM... jednak sunkissed fair (przynajmniej matte bo taki mam i nie wiem jak wyglada w porownaniu do niego w formule intensive- moze ktos wie?) i fairly summer (intensive, aczkolwiek na sprobowanie leci do mnie sampel matte) sa najlepszymi dla mnie odcieniami.
z rozy mam soft touch- bardzo mi sie podoba bo jest baaardzo delikatny dla mnie i nie robie se nim krzywdy biorac pod uwage moje umiejetnosci w jego aplikacji (ale cwicze)
mam tez pink ribbon- tez delikatny i ma fajne drobinki,
champagne ktory bardzo mi sie podoba ale czesciej stosuje go na powieki , i cos tam do mnie jeszcze leci.
zastanawiam sie nad duzym mintem... w sensie zrobienia zapasu, bo jestem z niego zadowolona.
i jesli sie zdecyduje na wieksze zamowienie to na pewno beda jeszcze pedzle. uwielbiam je

EDIT:
ahh, jeszcze jedno pytanko. jakimi odcieniami przyciemniac owe mi pasujace na lato? Pastereczko, licze, ze cos podpowiesz

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-05 o 12:49
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora