Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 12:51   #2806
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aniaz84 Pokaż wiadomość
Oczywiście, każduy ma prawo wystwaić swoje produkty za tyle, ile mu się podoba, ale te buty nie były oryginalne, a ja nie lubię, jak ktoś wykorzystuje nieświadomość potencjalnych klinetów, jeszcze w dodatku podnosząc cenę tak znacznie
no, ale sama napisalas, ze nie mialas pewnosci ze byly oryginalne, ale ze nie byly tez chyba nie mialas? takie sprawy powinno sie od razu na all zglaszac i napisac sprzedawcy, ze sprzedawanie podrobek i wystawianie ich jako oryginaly jest karalne
ja tak raz nacielam sie na brazer diora, byla licytacja i bylam druga, napisala do mnie czy chce kupic, wiec myslalam, ze osoba, ktora wygrala zrezygnowala. No i zgodzilam sie, bo tak bylam zreszta napalona na brazer, ktorego do tej pory nie mam bo mi sie odwidzial przez to. I otwieram koperte a tam caly pokruszony puder! no ale jak ktos wysyla puder w samej kopercie, co z tego ze babelkowej ale no puder nie byl dodatkowo zabezpieczony!
i pisze do niej, a ona, ze jej i tak nic nie zrobie, ze moze sama go zniszczyla i ja ta juz nic nie interesuje. Pozniej sie przyjrzalam temu pudrowi i porownalam z shimmerami diora, i zero kodu, literki jakies takie mniejsze, futeral tez inny troche no i farbka wychodzila poza kontury literek i jakos mnie to zdziwilo bo w koncu Dior sie stara zeby rzeczy byly perfekcyjnie zrobione a nie...
napisalam jej, ze to jest wedlug mnie podroba, poinformowalam allegro i bede zglaszala sprawe na policje. To szybko odpisala, ze zwroci pieniadze i zeby jej oddac puder. I tyle, chociaz pozniej nadal sprzedawala te diory
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
i juz wiemy co robic zeby miec spokoj w pracy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora