Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samoopalacze i kosmetyki brązujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-14, 16:42   #2715
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Opalamy się!!!!

Cytat:
Napisane przez sandra1986 Pokaż wiadomość
zamieściłam to na temacie o solarium, ale chyba bardziej pasuje tutaj, bo do raczej samoopalacz naturalny a mianowicie znalałam jakiś przepis na kapiel brązującą, która chyba działa, jak samoopalacz...
a może nie będzie robić plam??/
przepis to:

Pakowane w paczce : Liść Orzecha Włoskiego 1,45 zł (za 50 g)
Kora Dębu 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Około 2 zł )
Płatki róży + Jarzębina
dodatkowo można dodać szałwię

Podane składniki należy ze sobą gotować przez około 25 minut, po czym należy sam napar wlać do kąpieli i relaksować się przez około 30 min.
Do wanny należy wlać ciepłą wodę, nie używając jednak żadnych płynów do kąpieli.
Zaleca się do kąpieli 2 lub 3 paczki Kory Dębu i jak najwięcej jarzębiny, gdyż ta posiada 4 razy więcej beta karotenu niż marchew.
Taką kąpiel należy przeprowadzać raz w tygodniu (zależy od upodobania).


hmmmmm

boje sie wypróbowac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze któras z Was ma ochotę?
może udałoby się coś nabrać kolorku bez smrodku samoopalacza.
Wiem, ze orzech włoski, szałwia, kora debu jest używana do przyciemniania brązowych włosów... hmm ??

jak znajdę czas na pójście do apteki czy zielarskiego, to zrobie mała ilość taka do miski i pomoczę nogi na próbę
napewno wypróbuje a, nóż sie uda
choc ostatnio kupiła samoopalacz z Ava i jak narazie przeetestowała go na rece jest w porzadku
ale, przyznam ,ze jestem bardziej za naturalnym opalaniem
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując