Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 17:35   #1142
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość

Teraz mam 24 lata, inny metabolizm i ważę 49kg. Dla niektórych wciąż za mało, dla mnie w sam raz. I dojście do tych 49 kg trwało dobre 3-4 lata. Nie przytyję więcej, bo nie jestem w stanie, po prostu, tak wyglądam i tyle ważę. Nie mam i nie miałam żadnych problemów z miesiączką itp.

To samo chciałam napisać! Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty w końcu udało mi się przekroczyć to cholerne 45 kg. Teraz mam ochotę wskoczyć na 50, ale waga nadal uparcie pokazuje 49.
Kiedyś byłam baaaardzo szczupła. Nigdy się nie odchudzałam (bo niby z czego? Jestem drobnej kości i nic z tym nie zrobię. Teraz, jak przybralam na wadze mam w końcu fajną figurę Zaokrągliła mi się pupa i biodra i generalnie wyglądam dobrze. Choć cały czas staram się przytyć.




Do szcuzplaków, czy też wam się odkłada 'sadełko' tylko na brzuchu? bo u mnie to ostatnio wygląda komicznie. Brzuszek jak ta lala
Ćwiczę a6w polecone przez Liiii i mam nadzieję, że uda mi się tego pozbyć. Mogłoby pójść w ręce lub nogi a nie utknęło na brzuchu i dalej ani rusz
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora