Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 17:34   #3042
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No

Ja mam teraz revlon colorstay buff i puder tez b. jasny chociaz zawsze zmieszam ten revlon z ciemniejszym bo nie chce byc tez biala

Najlepsze jest to ,ze wszyscy mi mowia ze mam zaczac uzywac ciemniejszego podkladu
Dynia Myślałam ze padnę.
Ja tylko dodam ze za ciemny poder to dopiero koszmar.Nie widziałam cie na żywo ale może pokombinuj coś z brzoskwinia lub natura i podkreśl tylko oczy i policzki.To zdecydowanie wyglądało by lepiej a niżeli spalony skwarek jak z solarium lub dynia.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jasne, nie ma problemu jak cos to pisz



plukanki: flor illum srebro, srebrzyk, delia
szampony: joanna do wlosow rozjasnianych, moze byc tez jakis profesjonalny L'oreal (wtedy juz troche drozej) lub joanna profesjonalna, john frieda (dostepny w rossmanie i superpharmie)
Te rzeczy nie niszcza wlosow, przy dlugim uzywaniu moga troche podsuszyc wlosy ale wszystko da sie naprawic odpowiednia maska lub odzywka

Adzi
na mnie gripex tez zawsze dziala i to jako jedyny tak szybko!
No na mnie również zawsze szybko działał ale tym razem to chyba grubsza sprawa.Juz powoli tracę głos.Widz dziś na noc aspirin comlex jak rano nie będzie lepiej to muszę się wybrać do lekarza.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora