Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-18, 12:12   #3027
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
kurcze a ja mam taki problem - z tego co na różnych stronach udało sie sie wyczytac - nie depilujemy sie (mam na mysli wosk/paste cukrową) minimum pare tygodni przez zabiegiem. Ja niestety wydepilowalam bikini (ale tylko wąskie paseczki po bokach, ok. 1cm szerokosci) i dopiero potem wykupilam zabieg na depilacje laserowa. Dzwonie do gabinetu i pytam kobiete - ile musze odczekac zanim zglosze sie na zabieg a w odpowiedzi uslyszalam ze "ze nie stanowi to zadnej przeszkody, mozna przyjsc nawet na drugi dzien po woskowaniu (!), a przed samym zabiegiem ogolic sie na zero, lub tez nawet wydepilowac sie woskiem - bez różnicy"

no i zgłupiałam po takiej odpowiedzi. nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto, ale moze któras z was sie orientuje czy sa takie lasery ktore dzialaja nawet jesli w bardzo niedalekiej przyszlosci depilowalysmy sie?

z tego szoku zapomnialam kobiete zapytac o nazwe laseru...

I jeszcze jedno pytanie - prawdopodobnie wypadnie mi miesiaczka w czasie depilacji, wiec lepiej sobie odpuscic i umowic sie na pozniej?

wybaczcie moje braki w wiedzy, ale niezbym odeznana w tym wszystkim jestem..
z tego, co mi wiadomo, to wyrywanie z cebulkami moze miec miejsce nie pozniej niz na 3 tygodnie przez laserem. a miesiaczka nie jest przeszkoda.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora