Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 14:16   #1656
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze w kwestii czerwieni do koszyka trafil 'color so hot it berns'.
zobaczymy
Kaja, te czerwienie w Twojej kolekcji wskazuja, ze zaczyna Ci sluzyc styl wampa Co do tej Szwajcareczki, piekna ta czerwien, oj i to jak

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a ja sobie właśnie kupiłam cztery lakiery chinki na alpha zastanawiałam się nad tym waszym seche ale się oparłam..narazie mam całą butelkę naiteka quicken i jest aabsolutnie genialny! nie wiem w czym seche mógłby być lepszy...więc stwierdziłam,że lepsze jest wrogiem dobrego i sobie dałam spokój.
To prawda, lepsze wrogiem dobrego i zamienil stryjek siekierke na kijek. Jak cos pasi, nie warto kombinowac, bo mozna sie przejechac. Choc lakiery i wszelkie wysuszacze to niewielki wydatek, ale potem czlowiek glowkuje, co zrobic z nieuzywanymi. Albo po prostu stoja one i sie kurza.
Ja sie trzymam Seche. Najwyrazniej jestem slepa na wszelkie jego wady. Tak samo z miloscia - czlowiek kocha i nie chce widziec, ze milosc ma krzaczaste brwi (i nie pozwala sobie ich wyregulowac....) i zostawia skarpetki pod lozkiem .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując