Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-30, 09:45   #2445
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zawsze się zastanawiam, czy jest sens stawiać sobie takie mocne i bezkompromisowe postanowienia, potem człowiek tylko jest wkurzony w trakcie ("bo przecież jeszcze tyle czasu mi nie wolno!"), a jeszcze bardziej wkurzony, jak się jednak złamie. Nie lepiej zastosować jakąś łagodną formę ograniczania się, i cieszyć się zarówno z tego, że ogółem wydaje się mniej, to jeszcze czasem sprawić sobie jakąś mniej lub bardziej drobną przyjemność?

No ale ja to ja, pewnie u każdego jest inaczej...

Tak, tak. Masz 100% racji. Stąd moje rozmyślania, jakby tu postanowienie dokładnie i w szczegółach zapisać. Pewnie będzie coś w stylu określonej kwoty na cały rok, bo nie wierzę, że nie pojawi sie przez cały rok jakiś must have czy inna pierdołka, której koniecznie zapragnę. Z podstawowych kosmetyków typu tusz puder korektor i podkład to spokojnie to co mam na cały rok mi wystarczy . A jeśli sobie nie postanowię, to moja kosmetyczka znów będzie się rozrastać....,i rozrastać...,i rozrastać
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując