Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-27, 17:51   #1951
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez mori996 Pokaż wiadomość
Miałam ochotę na coś nowego, więc kupiłam farby akrylowe A oto efekty, moja pierwsza próba malowania w takim stylu. Co sądzicie?
Ale to są tempery Serio nimi malowałaś? Przecież to są farby rozpuszczalne w wodzie, top ci och nie zamazał? Poza tym bardzo fajnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Gastrolodzy twierdzili, że to od tego(...)
Boze, Kaw, aż nie wiem co powiedzieć. Wierzyć mi sie nie chce, że tyle chorób spadło na jedna osobę. Wiem, ze to i tak w niczym nie pomoze, ale bardzo ci współczuję.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
58
W takim razie ma się czym pochwalić

Widzę że zmieniłaś avka - w pięknego elfa w jeszcze piękniejszą biznes woman
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nefty Z okazji twojego święta życzę Ci żebyś trafiła do krainy mlekiem i miodem(i lakierami) płynącej. Niech każdy dzień przypomina Ci jak piękny jest świat. Obyś była szczęśliwa z każdej sekundy twojego życia. I nigdy nie zapomniała o wątku i o nas
Przygotowałam dla Ciebie kolorowe serduszkowe paznokcie żeby cale twoje życie było takie kolorowe

W zalączniku tez moje lakiery GR
Uwielbiam twoje słodkie zdobienia!

Dostałąś ten poziomkowy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37836044]Poszłam dziś do lekarza i pokaże Wam co mnie dziś spotkało.Na początek glukoza,potem sól,ale musiałam przerwać bo mi się zakrzep w żyle zrobił.Wczoraj co wypiłam to prawie wszystko zwróciłam,i nic nie jadłam.[/QUOTE]
Poważna sprawa Trzymaj się!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To ja dziś coś wrzucę... wreszcie
Essence grafitowy metaliczny 45 Date with the Night + top KillyS.

I całe łapki i ogólnie BW, byście oceniły kształt
Bardzo ładnie Ja na twoim miejscu poszła bym w jakiś bardziej zdecydowany kształt - ostre kwadraty albo migdałki.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja to mam kryzys paznokciowy. Chyba je zetnę
A po dupci chcesz dostać?

Czemu doba ma tylko 24 godziny?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora