Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaze koculka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-25, 13:53   #73
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez marii** Pokaż wiadomość
absolutnie nie napisałam ze wiele z was mogłoby sie ode mnie nauczyc wiele, tylko ze KOCULEK mogłby sie nauczyc czegos NIE TYLKO ODE MNIE. na przyszłośc - czytaj dokładnie czyjes wypowiedzi zanim je skomentujesz bo twoj komentarz jest w tym miejscu bez sensu ze wzgledu własnie na to ze nie przeczytałas czegos dokładnie I moje makijaze na pewno nie mogą równac sie z agabil i nigdy nei powiedziałam ze chce tu kogos uczyc bo naprawde sama wiele wiele musze sie uczyc. I jakiejs wielkiej szkoły tez nie konczyłam tylko kosmetologie 3 lata w szkole Anieli Goc a potem jedynie roczne podyplomowe studium wizazu. Ale nie pracuje jako kosmetyczka tylko sobie troszke dorabiam robiac makijaze bo zrobiłam tego licencjata z czystego hobby tylko, jako taki dodatek. Bo moj głowny kierunek studiów nie wiaze sie z tym komlpetnie(zresztą kończe je dopiero niedługo ). Także mylisz się ogromnie jeśli myślisz ze uwazam sie za królową wizazu Po prostu od kiedy skonczyłam 13 lat kocham malowac siebie i innych, wiec u mnie to raczej taki dryg do tego niz wyuczenie i nie zamierzam tego zmieniac bo mysle ze zawodowo nie sprawiałoby mi to kompletnie zadnej satysfakcjii Aaa i i na poswiecenie ponad godziny na makijaz a potem robienie fotek i wklejanie ich tu nie mam niestety kompletnie czasu bo 1 pracuje, 2 ucze sie, 3 pracuje ( i jestem tu przy okazjii tego 3 pracuje ) Wiec moze za kilka miesiecy
W takim razie, prosze na przyszłośc cytuj wypowiedź do której się odnosisz, tak jak zrobiłaś to wyżej, odnosząc się do mojej .
Poza tym, nie uważam, zeby zrobienie dobrego makijażu zajmowało aż godzine czasu, a nawet jeśli tak, to myślę, ze nawet jeśli dziewczyna straci godzine na makijaż ok. 30 minut na zrobienie zdjęć i drugie tyle na zmnniejszenie ich i umieszczenie na forum, to ma w tym jakiś cel...I wcale nie musi to byc chęć pochwalenia się, ale np. sprawdzenie czy makijaż który wykonały jest zrobiony dobrze. Umieszczając swoje makijaze na łamach forum, każda dziewczyna liczy sie z tym, że będziemy je oceniać, krytykować, chwalić itp. Dla mnie wiąże się to z przyjewmnością i dobrą zabawą, chociaż nie zawsze mi się chce Bo na codzień mam mało czasu na robienie makijazu tzw. pełnego. Ograniczam sie raczej do minimum . Szaleje dopiero w weekendy. Ja również uwielbiam robic makijaże na sobie, na kimś, interesuje się tym od dziecka
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując