Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 11:50   #1036
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
O właśnie. Wiele osób z tłustą skórą myśli, że jak tę skórę wysuszą, to będzie się mniej przetłuszczać - nic bardziej mylnego. Wysuszenie skóry da jej sygnał, że coś jest nie halo i skóra zacznie się bronić w ulubiony sobie sposób, czyli wydzielać jeszcze więcej sebum. Najgorsze jest to, że jak ludzie leczą trądzik, to trafiają na beznadziejnych dermatologów, którzy polecają im tę skórę właśnie wysuszyć! Masakra.



Serio? Wg mnie Amilie bardzo dobrze kryje... Idealnie, jak na moje potrzeby. Z tym że ja mam cerę suchą...

Poza tym, ja bardzo lubię ten podkład, u mnie jest bezproblemowy. Aplikacja trwa sekundkę, a na buzi wygląda bardzo ładnie, lekko i naturalnie. No i nie robi płaskiego matu, czego nienawidzę.
Dokładnie. To plaga wręcz.


On po prostu nie robi maski. Wyrównuje ładnie koloryt, a skóra wygląda gładko.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety jest też tak, że substancje regulujące trądzik takie jak kwasy czy retinoidy wysuszają, ale chyba nic lepszego jeszcze nie wymyślono. Mnie wysuszają bardzo, skóra się nie przyzwyczaja, po roku z Glyco-A dalej mam wysyp suchych skórek. Jeszcze nie znalazłam niczego, co by im skutecznie zapobiegało.

A co do Amilie, to chętnie bym się dowiedziała, jaki ma to filtr, czy można liczyć choćby na to nędzne SPF15 jak przy Lily Lolo. Bezpieczniej się czuję mając choćby tę ochronę.
Może jakieś enzymatyczne pilingi?
KLIK
Lub Papajowy z Frutique?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując