Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 07:20   #22
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
on taki w sumie dość mocno zielony nie miałam takiego koloru
Ten Bellek Czo to?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Obiecanki nie cacanki...
Rewelacja, no szacun Te kolory
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam mani z gościem specjalnym, musiałam nieumiejętne układanie SH i się robi bubę przy skórkach
Cudowne połączenie I udało Ci się złapać moc neonu
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale narobiłaś.. teraz mam wyrzuty sumienia, że lezy nierozdziwiczona moja...
pięknie
Nie będę wypominać, bo sama rozdziewiczyłam ją przy okazji pokazanego mani Niedobre my

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Melduję się z paznokciami z projektu kwiaty:

KWIATEK Z UZIEMIENIEM
(szczegóły i opasła historia z młodości na blogu)

aha i paznokcie mam mini mini już, bo mi jeden "pękł"... na mięsku i teraz będzie w nieskończoność to odrastać. Nie mogłam tej takiej ryski ani spolerować z wierzchu ani tym bardziej do tego miejsca skrócić... bo to normalnie prawie środek mięska
Bosz! Jakie cudne połączenie kolorów!
Też mi się zdarzało takie kwiatki malować, to znaczy kwiatki jak kwiatki, ale uziemienie

Odrośnie Mi tak pękł kciuk chyba ze dwa tygodnie temu już, ale w pupie mam i zapuszczam, na razie nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o tym właśnie pisałam
Oj tam, chwilę znalazłam w tym jakże zabieganym dniu (granie w Wiedźmina i czytanie, akurat nie Wiedźmina ), zobaczyłam, że mam szansę na pierwszą stronę i pomyślałam, że żal nie skorzystać

Miał jakbyś mogła usunąć z pierwszego postu info o darmowej przesyłce w EF, już nie ma :x
[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;47855752]hej dziewczyny
mam pytanie - używałyście kiedyś lakierów firma Pupa? co możecie o nich powiedzieć?[/QUOTE]
Nie używałam Moje jedyne skojarzenia to: małe, drogie (stosunek ilości do ceny - WTF? ) i bez szału.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora