Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-25, 12:38   #4401
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład na wiosne? lato

Cytat:
Napisane przez zofiabednarek Pokaż wiadomość
Hej kochane wizażystki !

potrzebuje waszej pomocy ! Pogoda się zmienia jest coraz cieplej i sloneczniej i cos niedobrego zaczyna dziać sie z moja cerą jest jakby trochę przesyszona ale to nic strosuje silniejsze kremy na nos niestty gdy budzę się rano i nakładam makijaż jest coś nie tak! Widzę tak jakby drobinki podkładu na swojej cerze jajku nie zlewał się z nią do tego kolor masakra szyja blada twarz pomarańczowa... ale mowie sobie ok przypudruje sobie troche szyje bedzie ok patrze w lusterko no całkiem spoko z daleka nie widać z bliska troche gorzeje, ide do pracy. Siedze przy komputerze mysle, pisze patrze a tam odcisku mojego podkładu na całym stoliku i laptopie dodam że jest bialy... Wyglada to strasznie... biegne do łazienki myje dłonie patrze w lusterko a tam po moim podkładzie sostała tylko skorupa wokół jakiś zmian... i tak codziennie ....

Uzywam podkładu z bourjois 123 i czasem healthy mix do tego puder bronzer z make up rewolution.. podkład wtlaczam specjalnym pędzlem na mokro z hakuro.... Czego jescze brakuje ??
Łączę ze zbiorczym.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora