Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 21:14   #55
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Teraz ja opiszę moje doświadczenia z 10.21 bardzo bardzo jasny blond perłowy Loreal Excellence. Mój naturalny kolor włosów to średni blond srebrzysty z białawymi pasemkami (mam je od dziecka). Koloryzowałam włosy 9.1 bardzo jasny blond popielaty z Loreal Excellence, ale już znudził mi się ten kolor. Zresztą ja w popielach nie wyglądam dobrze. Twarz zlewa mi z włosami. Na ten bardzo jasny blond popielaty (nie miałam jeszcze odrostów) położyłam mieszankę 10.21 i 9.1. Kolorek wyszedł pięknie, jak na opakowaniu tego perłowego. Wieczorem byłciemniejszy od opakowania farby, ale tak jest zawsze. Niestety kolor ten wypłukał się na zbyt ciepły i zbyt intensywny. Miejscami był nawet pod rudy! Pierwszy raz to mi się zdarzyło, aby kolor wypłukał się na rudo! Tym bardziej tak bardzo jasny blond ! Szkodę naprawiłam farbą Loreal Excellence Supreme 03 super jasny blond popielaty (kolor wyszedł jak na opakowaniu). Nie było mi dobrze w tym odcieniu (nie jest mi dobrze w popieli). Kiedy pojawiły się odrosty położyłam na to farbę profesjonalną Goldwella i w efekcie mam naturalną dziecinną platynę.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując