Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2016 cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-04, 20:11   #4980
Radena
Zadomowienie
 
Avatar Radena
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz.5

Cytat:
Napisane przez motylek1984 Pokaż wiadomość
A to wygibasy, kubuś przytulał się do siostrzyczki, dodam, że leżałam na plecach :-D
Jak słodko!!!





Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie.

Leoś waży 2700g i wychodzi jakby był 35 tydzień- dzisiaj zaczynam 34- także niewielka różnica. Wody, szyjka, przepływy, łożysko w normie. CC ma być koło 5 czerwca. Tak na szybko to usg i tylko mi buźka mignęła (i siusiak hehe)- ale śliczny ten mój synek

PROSIŁABYM O WPISANIE WIZYTY na 18.05.
Jejku,jak przeczytałam ten termin 5 czerwca to się przerazilam,że już tak szybko się u nas zacznie na watku rozpakowywanie




Cytat:
Napisane przez motylek1984 Pokaż wiadomość
No i moje ogródkowe cudo, zazraszczajcie :-D
Zazdraszczam ja mam na razie wiśnie samosiejke i jarzębine




Cytat:
Napisane przez Paula_ck Pokaż wiadomość
Wróciłam w końcu z wizyty, straszne opóźnienie było dzisiaj. Z dobrych wiadomości to Tymek waży 2800 i wszystko z nim dobrze Szyjka skróciła się trochę ale jest dość długa jeszcze. Gorsze jest to że Mały jest nadal w położeniu pośladkowym i dostałam skierowanie na CC na 6.06 i nici z mojego porodu naturalnego w maju. No ale jestem dobrej myśli i jest jakiś tam cień szansy że się przekręci i będę mogła rodzić sn
Następna wizyta 25 maja i wtedy jeszcze raz będę miała USG. Miałam dzisiaj też robiony Gbs i morfologie. Myślałam że jeszcze jakieś badania będę musiała robić przed porodem ale dr powiedziała że tylko to.
Oby się jeszcze odwrócił

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Ja się pochwalę jeszcze 1 zaległym prezentem z baby shower,mata edukacyjna od sis
Radena jest offline Zgłoś do moderatora