Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 17:21   #749
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Smyko3 - akai nigdy nie probowalam ale slyszalam ze to dobry przeciwutleniacz. Nawet przedwczoraj zerkalam na krem, ktory ponoc zawiera ekstrakty z tych jagod. A jaka forms cie interesuje? Slyszalam o soku i kapsulkach jeszcze.

Vilette- na skladach az tak sie nie znam jak bym chciala. Pamietam tylko, ze Hey pomagala mi znalesc odzywke, ktora bez silikonow bedzie wygladzac wlosy w przyjemny sposob. Inne naturalne dobrze odzywiaja wlosy, niemniej brakuje im tego wizualnego poslizgu jak po drogeryjnych badziewiach. Hey doradzila mi sprobowac Giovanni jako ze ma sporo antystatykow i to byl strzal w dziesiatke. Co nie oznacza ze wszystkim wslosom potrzeba tego co moim. Poza tym uwazam ze dobrze jest miec ze 3 rozne uzupelniajace sie odzywki i je zmieniac.

Samantha7 - odzywka do blond to ta, ktora wklejam ponizej. Jest tez szamponik. Co do szamponu AO Honeysuckle to byl bardzo dobry. Konsystencja galaretki i nic mnie po nim nie swedzialo. Nie mialam tez lupiezu. Jest faltycznie do suchych wlosow i chyba je troche przekarmilam, bo szybko robily sie tluste. Radzilabym bardzo odzywcza maske do dobrze oczyszczajacego szamponu badz lekka odzywke do nawilzsjacego szamponu (jak Honeysuckle wlasnie). Choc musze przyznac ze po olejowaniu, naturalnych odzywksch i szamponach wlosy nie rozdwajaja mi sie jak kiedys!
http://www.iherb.com/Giovanni-Beauti...-ml/19060?at=0
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2012-02-26 o 17:26
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując