Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 17:50   #1448
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dobrze Ci


Klamka zapadła od poniedziałku idę na aerobik zapisalam sie juz zeby nie było Będę chodzila na rozne zajecia - pilates, stretching, płaski brzuch, fat burning, BUP, 2-3 razy w tygodniu. A że plan mam mobilny to będę mogła chodzić róznie na rozne zajecia. I nie zaczynam od Nowego Roku, po co czekac a juz teraz
Mogę wykupic karnet z siłownią więc do poniedziałku się namyślę jaki wezmę


Ale mam takie techniczne pyatanie moze wiecie czy jak ide na aeorobik np na 9 rano bo takie zajecia są to czy mam być lepiej po śniadaniu czy przed?
Czy moze zjeść jakis jogurt a po cwiczeniach cos innego np kanapke?
Bo w sumie nie wolno cwiczyc calkiem na czczo bo może być słąbo ale tez nie mozna sie najeść zeby skrętu kiszek nie dostać.
zjadłam dwie flądry, ale słabo się najadłam, znowu będę musiała parówką doprawić bo już trzeciej nie chciało się tacie smażyć

brawo za decyzję
ja bym pewnie poszła po śniadaniu, bo nie wytrzymałabym tyle bez i nie miałabym siły na ćwiczenia, ale najlepiej zjeść z godzinę przed
ja od nowego roku idę na balet o właśnie Princesska to dopiszę do noworocznych postanowień, o które pytałaś niestety muszę poczekać do NR, bo nie będę miała teraz czasu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora