Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 08:07   #1442
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - głowy nie dam, ale wydawało mi się, że wcześniej sformułowałaś ten fragment trochę inaczej. Acz możliwe, że właśnie ta wersja oddaje rzeczywistość - bo miałam robione 3 zabiegi przez panią Olę i 2 przez drugą panią (możliwe, że chodzi o tę, o której piszesz) i nie widziałam różnicy w czasie zabiegu. Moje koleżanki też były u jednej i u drugiej pani - i efekty takie, jak opisałam wcześniej.
Jednak oczywiście jestem w stanie uwierzyć, że jak się skończył tabun klientek z tego groupona z listopada 2010 roku (chyba najlepsza oferta ever, zniżka była rzędu chyba 90%), to zaczęto robić zabiegi dokładniej. W czasie, kiedy chodziłam, był tak napięty grafik, że klientki były umawiane bardzo gęsto, ja, jak wspomniałam, miałam często przeznaczone około 30 minut na moje 3 zabiegi.
Napisałam, że podobno bardziej się stara mając na myśli porównanie z tą poprzednią panią, jednak jeszcze raz zaznaczam że to nie jest moja opinia tylko mojej koleżanki. Sama nadal jestem osobą poszukującą sprawdzonego i godnego polecenia gabinetu Biorąc pod uwagę wpisy na tym forum wychodzi na to, że tylko p. Małgosia w Warszawie jest najbardziej kompetentną osobą
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując