Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-18, 11:41   #982
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Izan, no to super, że już masz wolne. Zupełnie inaczej się poczujesz, będziesz mogła się nacieszyc ciążą i może te upały tak Cie nie zmęczą. [emoji4] Kciuki za mieszkanie, na pewno w końcu uda się znaleźć coś odpowiedniego. Ważne żebyście byli naprawdę zadowoleni na lata. Powodzenia na połówkowych! Zdawaj koniecznie relacje i wrzucaj fotkę maleństwa. 🥰

Ateris, Ty lepiej przymierz sukienkę i sprawdz czy jakieś luzy są na brzuchu. [emoji39] I jak to co Was czeka? Same przyjemności. [emoji28] Mam nadzieję, że Was nie nastraszyli. Szczerze to gdyby tak w skrócie napisać to bycie rodzicem nie należy do najłatwiejszych zadań w życiu, ale zdecydowanie do najpiękniejszych. I to mowie ja - człowiek ceniący spokój i ciszę i lubiący się wyspać. [emoji23]

My byliśmy dziś na 4,5 km spacerze w pięknych okolicznościach przyrody. Zobaczcie te maki! 🥰 Nic mnie nie boli i spokojnie poszłabym dalej, jedynie co to strasznie mnie w głowę grzało a nie miałam czapki więc lepiej nie ryzykować.Screenshot_20230618_124031_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując