Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i inne pierdółki...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 20:34   #21
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Ojej... Tyle miłych komentarzy,że ash się w głowie kręci...
DorG63 witam i dziękuję bardzo
Kaotka ślicznie dziękuję Nio z bibułki można cuda wyczarować A kosztuje przecież tak niewiele... A jeśli chodzi o koszyki to... Te malutkie koszyczki trzymają mi moje pomoce typu: kleje, nożyczki, cążki i kombinerki I stoją sztywniutko, że hoho Jeśli chodzi o koszyczek duży... To nie sprawdzałam jego wytrzymałości typu, że ucho ciągnę w jedną stronę a koszyk w drugą Szczerze to trochę bym się bała... Ja nie miałam żadnego specjalnego kleju, żeby wzmocnić uszko więc trzyma się tylko dzięki temu,że jest dość głęboko wsunięty i dzięki farbie. Ale wisi sobie na ścianie i na razie nic nie odleciało więc chyba źle nie jest
lilaroz Rozśmieszyłaś mnie tymi "nogami" Ale dziękuję bardzo
belaliza dziękuję
Yoanna21 noooo Imienniczko dziękuję za odwiedzinki Widzisz jak mocno na mnie zadziałałaś, że ash wątek swój założyłam Oczywiście obiecuję zaglądać do Ciebie tak jak do tej pory A ja zapraszam do mnie Nio i DZIĘKUJĘ
tereska również dziękuję Ale jeśli chodzi o krokusiki to one nie są w koszu, tylko póki co we flakoniku stoją I owinięte są dużymi liśćmi z krepiny Pozdrawiam i zapraszam No i mam nadzieję,że ten wspomniany sen nie będzie koszmarem...
gohaka dziękuję dziękuję dziękuję Co do rolowania to rzeczywiście było tego trochę Ale jak się człowiek wprawi to raz dwa idzie
Gosiaczek2507 dziękuję

Ale mi Dziewczyny posłodziłyście!!! Normalnie nie spodziewałam się tyle "słodkich" komentarzy Jeszcze raz wielkie dziękuję!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora