Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer Szczecin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-31, 19:10   #323
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cieszę się, że są takie wątki Chodzę, a raczej chodziłam, do Imperium Wizażu ponad 1,5roku. Chodziłam ciągle do Marka i raz byłam u Dawida. Marek robił mi kilka razy brąz a potem dekoloryzację i blond. Zrobił mi świetny blond więc chodziłam do niego. Ale zrobił mi 2 razy pod rząd odrosty nie tak jak chciałam więc poszłam do Dawida i byłam b.zadowolona. Potem Dawid zmienił studio i nie wiedziałam gdzie jest. Poszłam znów do Marka i znów nie byłam zadowolona. Swoją drogą Marek też już zmienił studio, ma własne i ponoć tańsze usługi. Zaciągnęłam do niego sporo koleżanek i tylko te od blondu były zadowolone. Widocznie innych kolorów nie umie robić (ja z brązu u niego też byłam średnio zadowolona - rewelacyjny brąz zrobili mi w beverly hills w galaxy, taki pan mi robił, ale strasznie drogo, za zejście z blondu do brązu zapłaciłam wtedy 490zł a u Marka za przejście z brązu do blondu 220zł - wszyscy byli zachwyceni efektem, że tak ładnie ściągnęło, ale to pewnie kwestia włosów bo moja koleżanka też była na ściąganiu i jej tak ładnie nie zszedł).

No i nie mogłam znaleźć info gdzie jest Dawid ale teraz już wiem i niedługo się do niego zapiszę bo już zbliża się pora robienia odrostów
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując