Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiedźma się odchudza :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 09:29   #12
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
ej ej efekty sa wspaniałe ! ja się jeszcze nie mierzyłam, tak myslę może w piatek.

A co do tabletek też będe musiała zacząć pewnie brać niedługo bo @ się dużo spóźnia i boję się tycia bo ostatnio miałam różne i przytyłam w 2-3 miesiące 8kg
Czekam na Twoje mierzenie.
Dziękuję, ja się bardzo cieszę, że są jakieś efekty, inaczej nie miałabym już mobilizacji by ćwiczyć - dla mnie to ciężka sprawa.

Ja wczoraj byłam u gin i dostałam receptę, dzisiaj mój luby mi wykupi i dam znać jakie tabletki, ale i tak za jakieś 20 dni zacznę dopiero brać, bo na okres muszę poczekać. Mam nadzieję, że nie przytyję - niby wypisała mi takie, od których nie powinno się tyć. To koniecznie idź bo tabsy, lepsze to niż się stresować, mam nadzieję, że trafisz na dobre.


Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Brawo! Są efekty U mnie dobrze, na razie jednak nie wchodzę na wagę, żeby nie zapeszyć A ze słodyczami...ciężka sprawa..dzisiaj zjadłam pół wafelka i mam mega wyrzuty sumienia
Dziękuję. Ja tam nie wchodzę codziennie na wagę, jednak staram się kontrolować swoje chudnięcie w miarę na bieżąco, by nic nie stracić.

Pół wafelka? Kochana, ja tu mówię o 3 krówkach, albo o pasku czekolady, albo o słodkim kakao etc. Ja tam myślę, że nie ma co wariować, czasem trzeba coś przegryźć smacznego, byleby nie hurtowo.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora