Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-02, 17:24   #2659
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny.. podjęłam decyzję, ale potrzebuje jeszcze waszej pomocy, bo mam dylemat.

Jutro idę kupić farbę.. padło na Wellaton bo czytałam dużo ze ładnie rozjaśnia. Chce położyć najpierw tak na 3/4 włosów ta farbę, a na ostatnie 10-15 minut na odrosty (bo są jaśniejsze, już bardziej blond).

Niestety wciąż waham się nad kolorem, bo nie znam się...
- bardzo jasny popielaty blond (12/1),
- bardzo jasny naturalny blond (12/0),
- beżowy jasny blond (10/3),
- rozświetlony jasny blond (10/0),

Chce zniwelować te rudości i uzyskać BLOND na całych włosach, wiadomo ze nie wyjdzie mi taki jasny jak na opakowaniach, ale to ma być blond, a nie rudość.

Nie wiem czy powinnam nałożyć popielaty blond na taka miedź? Nie wyjdą mi zielone?
Waham sie miedzy naturalnymi a tymi popielatymi.. bo jednak chcialabym troche zgasic kolorek bo jest bardzo intensywny, szczegolnie w sloncu. Mój kolor obecny na zdjęciach, wypłukany po miesiącu...

Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wellaton_12_1_bardzo_jasny_popielaty_blond.jpg (22,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wellaton_12_0_bardzo_jasny_naturalny_blond.jpg (22,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wellaton-farba-trwale-koloryzujaca-rozswietlony-jasny-blond-10-0.jpg (43,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0435.jpg (34,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0442.jpg (20,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0440.jpg (22,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0443.jpg (26,6 KB, 7 załadowań)
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując