Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 17:50   #3492
mlial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dziewczyny, proszę was o pomoc. Mam ogromny mętlik jeśli chodzi o mój typ urody. Wiele cech wskazuje na to, że jestem latem, ale są też takie, które temu przeczą.

1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Kolory, w których najlepiej się czuję to beże i delikatne brązy, ale też bordowy, chabrowy i granatowy.

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?

Nie pasują mi (chociaż w czystej czerni wyglądam gorzej niż w czystej bieli).

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Zdecydowanie źle wyglądam w jaskrawych, chociaż mam kilka ubrań o takim średnio intensywnym kolorze, które mi pasują.

4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?

Tak, pasują. Zarówno wszystkie delikatne brązy i beże, jak i kolory zgaszone, złamane szarością.

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne

Znacznie lepiej pasują mi zimne kolory, w ciepłych wyglądam dużo gorzej (chociaż mam bluzkę w kolorze jasnej brzoskwini i wydaje mi się, że pasuje całkiem nieźle).

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo blisko twarzy i wygląda to ok?

Mam wrażenie, że mnie przytłaczają.

I pytania końcowe:

1. Jak się opalasz?

Słońce szybko mnie "łapie" i niewiele potrzeba, żebym się spaliła. Opalam się na czerwono i często schodzi mi skóra. Co do odcienia opalenizny to nie umiem powiedzieć, bo po prostu się nie opalam. Jestem z natury blada, a że opalanie jest u mnie trudne (jak smaruję się kremem z filtrem to się w ogóle nie opalam, a jak użyję za mało kremu albo wcale to od razu jestem spalona), więc po prostu unikam opalania.

2. Kolor oczu

Ciężko go dokładnie określić, pomieszanie niebieskiego, szarego i zielonego. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, ale dość wąską. Oprawę oczu mam baaardzo jasną.

3. Piegi

Mam sporo piegów o ciepłym, złotawym odcieniu.

4. Cera

To pytanie jest bardzo trudne. Wiele wskazuje na to, że ma chłodny odcień (zdjęcie ze szminkami też dorzucę), ale czasami podkład wydaje się zbyt różowy w porównaniu do skóry. Poza tym rumienię się bardzo łatwo, raczej na czerwono (szybko też robią mi się czerwone plamy na twarzy jak płaczę), a nawet po niedługim pobycie na mrozie mam zaróżowiony nos. Nie mam cery naczynkowej i tzw. pajączków, ale przez moją skórę prześwitują różowe plamki (głównie na policzkach), tak jakby naczynka były zbyt płytko pod skórą.

5. Naturalny kolor włosów

Blond, chociaż ciemniejszy niż jak byłam dzieckiem. Raczej popielate, nie mają rudych refleksów.

6. Kolor ust

Są różowe (dołączę zdjęcie koloru podobnego do koloru moich ust)

Na zdjęciach nie mam jako takiego makijażu, tzn. brwi i rzęsy mam zrobione henną (oprócz zdjęcia z wiankiem, tam mam pomalowane tylko górne rzęsy), ale nie mam podkładu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151008_161115.jpg (95,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150905_183653.jpg (64,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1381595_226797877483677_512178879_n.jpg (98,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepłe-chłodne.jpg (111,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor ust.jpg (452,3 KB, 8 załadowań)
mlial jest offline Zgłoś do moderatora