Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 19:22   #932
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością, bardzo mi się podobają Twoje paznokcie
Rzucam na pożarcie zatem

Cytat:
Napisane przez Iwanna Believe Pokaż wiadomość
Po 8 miesiącach olejowania moje paznokcie są mocniejsze i bardziej elastyczne. Płytka wydłuża się, ale bardzo powoli. A najważniejsze, że już się tak nie łamią i nie rozdwajają

Olejuję wieczorem i przed każdym malowaniem paznokci (zawsze mam pomalowane, bo lubię i dodatkowo to warstwa ochronna). Kremu używam co kilka dni, w sezonie grzewczym częściej.
Olejowanie działa
Ale masz długą płytkę, mimo że jeszcze trochę jest do przyrośnięcia, to robi wielkie wrażenie

Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja, wyszłam już z kryzysu po wakacjach (przesusz od słonej wody i przyrost szlag trafił). Teraz widzę, że muszę piłować paznokcie jak mam je pomalowane, bo później nierówno wychodzi
+wstawiam stopy - zaczęłam je olejować, po tym jak je zniszczyłam hybrydami, róźowa część tak się wydłużyła, że musze skracać paznokcie kompletnie do zera żeby wyglądały normalnie, a nie jak szpony i dziurawiły skarpetki
Idealne migdały, piękna płytka Ale Ci zazdroszczę przyrostu na stopach... U mnie z olejowaniem stóp ciągle nieregularnie, czasami po prostu zapominam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC.JPG (190,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC2.jpg (140,3 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kciuk.JPG (119,9 KB, 93 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując