Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Często Pękają wam gumki??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-25, 08:14   #57
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kurcze ja mam fobie przed ciążą. Straszną fobię. Kiedyś dostałam ostrych schizów po zwyklych pieszczotach. TŻ musiał wykazać mase cierpliwości a mnie uspokoiły dopiero 2 testy zrobione po miesiącu. Więc problemw mej głowce jest spory. Nie chce brać tabsów... bo boje się, że wpłyną na mój organizm i zdrowie. Mówicie o globułkach i prezerwatywie. Powiedzcie mi czy prezerwatywa z powłoką plemnikobójczą ma jakiś wpływ na działanie globulki i odwrotnie? I jeszcze jedna kwestia. Ja jestem bardzo ciasna a mój TŻ sowicie obdarzony. Czy w skutek tego, że pwnie na początku będzie "ciężko" prezerwatywa możę pęknąć? Albo przetrzeć się albo coś? mam napreawde stracha... ale z drugiej strony jesteśmy 2 lata razem i zwykle pieszczoty przestają mi wystarczać help...

Już chciałam napisać, ze jestem młodsza od Ciebie i mam te same fobie, ale nagle się zreflektowałam że obydwie mamy 89 i "cholera, przecież we wrześniu nie wracam do liceum!"

Heh temat jest trochę OT ale pal to licho, są ważniejsze sprawy: KOCHANA! jak już pisały dziewczyny, Twoje obawy są dowodem dojrzałości i odpowiedzialności. 2 lata? 2 lata o niczym nie świadczą, ja czekałam 3,5 roku- ale raczej z uporu, że będzie dopiero w noc poślubną . Ciąża też mi spędzała sen z powiek. Tyle, ze w trochę innej kwestii: ja jeszcze nie jestem samodzielna, mój TŻ też- choć 5 lat starszy- mieszka z rodzicami, nie zarabia wiele, studiuje zaocznie. A poza tym rozumiem Twój lęk, dla mnie ciąża= po własnym mieszkaniu, ślubie, pracy, kiedy już wszytsko ułożone i zaplanowane. Poza tym nie cierpię dzieci, nie wyobrażam sobie siebie w roli matki. Starsze koleżanki uspokajają, ze z wiekiem to sie zmienia- po prostu 19 lat to jeszcze zbyt młody wiek, zwłaszcza, jeśli ma się zakodowany w głowie pewien obraz idealnej rodziny.

Seks: na to zawsze przyjdzie czas, nie bój się. Nie musisz teraz. jeśli będziecie zawsze to zawsze jeszcze będzie okazja. Antykoncepcja: globulki+ DOBRZE założona prezerwatywa (najlepiej kupować w aptece) daje bodajże 99% pewności. A ten kontrast "ja wąska on szeroki" to tylko pozory, wierz mi
Jakby co można spróbować lubrykantu- np. żele durex, bardzo przyjemne
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując