Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzienny jadłospis w szpitalu . Pomocy .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 16:43   #190
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Dzienny jadłospis w szpitalu . Pomocy .

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Moja terapeutka powiedziała , że po testach(za tydzień) nie będzie już taka łagodna. I jak nie będe tyć to szpital. Bmi mam poniżej 15. Ale terapeutka powiedziała, że widzi że coś się zaczyn dziać i niefajnie byłoby to przerywać. Więc musze się starać !
Terapeuta po prostu chce, żebyś te testy napisała, zamknęła ten rozdział i zaczęła w końcu się leczyć. I tu moja uwaga, ona Cię wsadzi z takim BMI do szpitala, więc serio dziewczyno osiągnij tę 15 i tak będziesz chuda, brzydka i kanciata.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
czasami czuję się tu trochę jak na allegro..
a ja się czuję jak w podstawówce po komunii ^^

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
regulamin to wyklucza.
ale Ty się nigdy do niego nie stosowałas...
swoją drogą, ja nigdy nie czytałam regulaminu, ani tu ani nigdzie indziej i nigdy nikt mnie nie zbanował, ostrzeżeń to w całym życiu dostałam ze dwa

N dziewczyno Ty się ogarnij, przestań pępkować bo kariery nie zrobisz, bynajmniej. Teraz karierę robią ludzie pokroju matki Madzi, na nich się zwraca uwagę, nie na BMI.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując