Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze obrączki
Wątek: Nasze obrączki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-21, 19:39   #34
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
A my kupiliśmy obrączki w Schubercie - tyle tylko, że z kolekcji Łazur. Cena też nas zadowala - 1100 - tym bardziej, że mój chłop ma rozmiar 30
30 o jej bałabym się uścisnąc rękę na przywitanie z takim Panem .

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja tak miałam z pierścionkiem zaręczynowym ale nie z apartu. Też go2 razy prostowali, do tego wypadły oczka....poszłam z mamą ( mnie pewnie by olali), powiedziała ze jest za cienka i oczka są źle oprawiona i nie trzeba fachowca żeby to stwierdzić. Właściciel , "ma Pani racje, proszę wybrać nowy lub zrobimy ten sam" Powiedział nam że kiedyś robili pierścionki i obrączki z dodatkiem miedzi i były twardsze i bardziej wytrzymałe ale że ludzie chcą bardziej "zółte" to mieszanka jest taka a nie inna, pierścionki sie wycieraja, wyginają a to nie ich wina bo oni zamawiaja "półfabrykaty".
Na szczęście ja ze swoim pierścionkiem nie mam żadnych przygód, został kupiony z "Verona" , niedługo mu rok minie.Jedyne co z nim robię to wrzucam od czasu do czasu do takiego czyścika do złota, po kilku minutach moczenia od razu przywracam mu blask i wychodzą z niego nazbierane rózne cudactwa
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując