Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do anorektyczek, którym udało się wyjść z choroby.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-18, 12:37   #21
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Do anorektyczek, którym udało się wyjść z choroby.

Cytat:
Napisane przez Salvatorexd Pokaż wiadomość
Chyba zacznę o tym myśleć częściej. Może uda mi się odnaleźć przyczynę.
Nagle zmienię temat :: co według was moglabym zjeść na drugie śniadanie ?
Na pierwsze zjadlam 1 bułkę ( 1 polowke z pasztetem i pomidorem, a 2 z serkiem smietankowym i pomidorem ) a do tego wypilam niecałą szklankę mleka 2 %:
I pozniej wypilam jeszcze szklankę soku marchwiowego ;d
i chciałabym jeszcze zapytac : ile powinny wynosić odstepy między posilkami ?
A czy ktoś tu nie mówił, że będzie się kierował jadłospisam, które poleciłam? Hmm... Co prawda zgadzam się z dziewczynami, że bardzo ważne jest, żebyś jadła to co lubisz, ale myślę, że znajdziesz w tych jadłospisach i takie rzeczy lub podobne i przynajmnije będziesz mogła się zasugerować porcjami jakie powinnaś spożywać.
Zdaje sobie sprawę, że jeśli jadłaś do tej pory tylr co nic to nie zaczniesz nagle jeść tych 3000 kcal, ale możesz się już sugerować tamtymi przykładami i do nich dążyć.
Piszesz całkiem rozsądne i składne wypowiedzi, więc mam nadzieję, że nie będą to tylko jakieś puste słowa.

"nikt nie pomaga mi w prawdziwym życiu / zawsze byłam tą gorszą / koleżanki traktowały mnie jak piąte koło u wozu / chciałam zwrócić na siebie uwagę / chciałam, żeby ktoś się o mnie martwił"
@Salvatorexd widzisz to co ja (przy okazji warto zwrócić uwagę na długość posta, zktórego wszystkie te fragmenty zostały wycięte)?

Cytat:
Napisane przez paulina022 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ludzie, otoczenie, wszystko jest zmienne, ale jeśli nie zadbasz o siebie, a będziesz słuchała innych, to możesz mieć kiedyś o to za złe tylko sobie Nigdy nie zadowolimy wszystkich, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie wolał chudsze, czy grubsze, niższe czy wyższe, głupsze czy mądrzejsze. Ważne, żeby samemu przed sobą czuć się dobrze
Dobrze piszecie dziewczyny

Szkoda tylko, że tak łatwo pomagać innym, a ciężko wprowadzać te zmiany do własnego życia... Powodzenia wam wszystkim życzę! *trzyma kciuki*
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując