Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Globulki dopochwowe+pigułki antykoncepcyjne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-22, 22:36   #10
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Globulki dopochwowe+pigułki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Czekoladka nawet mnie nie strasz
A powiedz mi, jak zdobyłaś te niepieniące się, portugalskie globulki? One naprawdę wogóle się nie pienią? A czujesz ich obecność? Bo jak sie rozpuszczą, to chyba muszą jakoś wypłynąć Też trzeba je zakładać z 10-15 min wcześniej?
Przyznam się, że niewiele wiem na temat globulek bo jeszcze nigdy ich nie używałam, ale coraz bardziej się zastanawiam nad nimi
Magrest globulki kupilam będąc u mojego TŻ w Portugalii (mieszkał tam 2 lata) normalnie w aptece bez recepty. Te akurat się nie pienią tylko powstaje coś na kształt gęstego kremu. Wkładam globulkę na 5 min przed stosunkiem. Kilka lat temu był na rynku plemnikobójczy krem Delfen i był rewelacyjny, ale już go nie produkują. I nikogo nie straszę tą opowieścią o skutkach po pigułkach zainteresowanym mogę wysłac zdjęcia moich pięknych ramion całych w cystach, wałśnie nalepiłam plaster z maścią ichtiolową bo zrobiła mi się grudka wielkości 1cm na 1cm i widać ją wystającą pod bluzką W piatek odbieram wyniki badań na wszystkie hormonki i zaczynam leczenie, może wreszcie skończy się mój koszmar.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując