Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-21, 20:35   #257
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: DERMIKA SEBUMETIC-zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Walcząc z nadmiernym przetłuszczaniem się mojej cery, szukam coraz to nowych sposobów na opanowanie jej... W aptece natknęłam się na serię Dermika Sabumetic. Na składach niestety się nie znam, w internecie nie znalazłam opinii...
Może któraś z Was stosowała kosmetyki z tej serii? Może ktoś odszyfruje skład?

SKŁAD DERMIKA SEBUMETIC krem do redukcji niedoskonałości:
aqua, propylene glycol dicaprylate, glycerin, methyl methacrylate crosspolymer, butylene glycol, dicaprylyl carbonate, ethylhexy stearate, squalane, glyceryl stearate citrate, cetyl alcohol, glyceryl stearate, dimethicone, niacinamide, tocopheryl acetate, enantia chlorantha bark extract, hydrolyzed candida saitoana extract, ubiquinone, tocopheryl, ascorbyl palmitate, oleanolic acid, phenoxyethamol, carbomer, sodium hydroxide, propylene glycol, peg-8 ascorbic acid, citric acid, methylisothiazolinone, disodium edta, parfum.

DERMIKA SEBUMETIC serum do redukcji wydzielania sebum:
aqua, glycerin, propylene glycol, butylene glycol, ethylhexyl stearate, methyl methacrylate crosspolymer, cetyl alcohol, glyceryl stearate, dimethicone, squalane, niacinamide, tocopheryl acetate, salix alba bark extract, chlorantha bark extract, propylene glycol, ubiquinone, tocopherol, oleanolic acid, ascorbyl palmitate, phenoxyethanol, carbomer, sodium hydroxide, methylisothiazolinone, peg-8, disodium edta, ascorbic acid, parfum.

Ma to szansę zadziałać? Czy lepiej nie zawracać sobie głowy?
Musisz sama przetestować i sprawdzić czy działa. Rozkład na pojedyncze skladniki nie ma sensu bo one wspólgrają. Możesz dodać je do kwc, wtedy jest szansa że ktos wstawi opinię.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując