Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 18:36   #2463
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
bardzo matujący był The Saem skin fit silk finish bb cream, mat miałam aż do zmycia a buzia gładka i sucha jak przypudrowana Holika Luminous faktycznie też dosyć sucha a jednocześnie świetlista jest ale po Dr G i Bio Essence miałam smalec
Mam skórę dość tłustą, jak podsuszona kwasem to tłuści się bardzo mocno ale jak super nawilżona zregenerowana to też mi się tłuści W takiej sytuacji tylko baza np. Tosowoong i/lub puder fiksujący/dry flo/krzemionka. Nawet najlepszy podkład czy bb na super tłustej cerze bez odpowiedniego przygotowania i zagruntowania długo nie wytrzyma
Zgadzam się z ostatnim zdaniem Podpinam się pod pytanie, gdzie można dostać ten krem bb saem?


Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A propos matowienia, to jak znasz azjatycką pielęgnację to wiesz doskonale, że Azjatki używają primerów/baz/ podpokładow matujacych pod BB. Owszem BB nie matuja, bo bazy matują. Inne zadania mają natomiast ampułka /która jest elementem wieczornej pielęgnacji/. Laneige ma za zadanie zrównoważyc nawilżenie skóry i przede wszystkim ja wybielić, peptydy mają za zadanie odbudować zniszczeia skóry w glębszych watrwach. a filtry...w skrocie same w sobie świecą na skorze, więc dodaje się do nich pewnych substancji /pochodne cynku/ ktore matuja poblask filtra, a nie skórę.
Czytaj ze zrozumieniem - dziewczyna zapytała, czym zmatowic cerę, więc podalam jej nazwy kosmetyków, ktore matuja mi cere na caly dzien. Ja sama dobrze wiem, jakie działanie wykazują ampulki czy Laneige, wiec nie tłumacz mi, jak przedszkolakowi I nigdzie nie jest napisane, ze ampulke można nakładać tylko wieczorem - ta od Mizona ma genialne dzialanie matujące, więc można ją wykorzystać również i za dnia pod makijaż, a jej działanie przeciwzmarszczkowe będzie bonusem.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując