Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 15:15   #2026
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Hej dziewczynki, wesołych świąt

Nie miałam w ogóle czasu na wizaż przez ostatni tydzień. Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze, zdrowie, praca, wiadomo
Odebrałam norelowe zamówienie z D, prezent niespodzianka to jakieś 3 biothermy, nie patrzyłam dokładnie co. Kupiłam sobie ten balsam do ust Clarinsa Baume Lèvres Réparateur - rewelacja, bardzo polecam. Mam zamówienie mojego zestawu czerwonego z Maca dzięki Paulinie - ostra czerwień. Zamówień z S, C, Pat&Rub nawet nie otwierałam, w ogóle się nie mogę ogarnąć po powrocie do Polski. Wrzucę zdjęcia pewnie jutro
W Dubaju na sam koniec chciałam sobie kupić co nieco, puder G chyba 56$, pomadki Mac 25$, Kevyna Aucoina nie było - beznadzieja, odpuściłam wszystko. No i teraz mam pytania, kojarzycie czy Aucoina i LORAC można dostać na lotniskach w Europie? Konkretnie mi chodzi o Warszawę/Brukselę/Hamburg/Monachium. Świerzbią mnie rączki na nowe cienie, rozświetlacz, puder i zastanawiam się czy czekać na lotniska czy zadowolić się czymś w S.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora