Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 20:51   #1417
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hateme wspólczuję i życzę wytwałości.

Ja biorę izo od 5 stycznia - wyjadłam 19 tabletek po 20 mg. Moja kuracja ma trwać przy takiej dawce 11 miesięcy. Sama nie wiem czy zdecyduję się na zwiększenie dawki, aby skrócić czas trwania kuracji. Moja dermatolog powiedziała, ze przy większej dawce bywają silniejsze skutki uboczne, ale nic mi nie mówiła o zwiększeniu ryzyka nawrotów przy nisiej dawce - może w ulotce mają na myśli mniejszą dawkę od 20 mg? Muszę jutro doczytać w ulotce!
Po 19 dniach z izo bardzo przesusza mi się skóra. Usta muszę co chwila nawilżać a i tak pękają. Buzia strasznie wysuszona, smaruję na nosc kremem Emolium.
Pryszcze pojawiają się sporadycznie. Jeden trafił się taki gulkowaty i go zmasakrowałam, a teraz kilka dni chodzę ze strupem na twarzy

Limonatka i martina@ pięknie wyglądacie

martina@ mam do ciebie pytanie. Fajnie, ze zmnieniłaś swoje podejście, ze dbasz o siebie, tak trzymaj. Pisałaś że stosujesz dietę, czy ktoś Ci ją polecił, czy po prostu unikasz pewnych rzeczy jak fast foody. Czy możesz coś więcej na temat tej diety napisać?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora